MAKRO TEKSTİL HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan şirketimiz MAKROTEKS MAKİNA VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZ. TİC.LTD.ŞTİ Sektördeki kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek müşterilerine endüstriyel yağ ve örgü makine iğnesi tedariği sağlamaktadır. Merkezi İSTANBUL olmakla birlikte Türkiye Genelinde hizmet vermektedir.

Firmamızın bu sektördeki maliyeti düşürme, kaliteyi arttırma, uluslararası rekabet gücünü kaybetmeme çerçevesinde sektöre olan anlamlı katkıları gün geçtikçe artmaktadır.

Firmamız sürekli gelişen sanayi sektörüne cevap verebilecek doğrultuda, teknik birikimle donanımlı personelimiz, tekstil, çelik, otomativ vb. olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir. Ürün gamımızda Hidrolik Sistem Yağları, Dişli Yağları, Kızak Yağları, Metal Kesme ve Soğutma Sıvıları,Kalıp Yağları, Korozyon ve Pas Önleyici Yağlar, Genel Amaçlı Makine Yağları mevcuttur.

Kalite, sürekli gelişmesi ve süreklililk göstermesi gereken bir süreçtir.Amacımız %100 Müşteri memnuniyeti , mükemmel ve hızlı hizmeti sunma, Enerji, hammadde ve doğal kaynakları verimli kullanmak ve kullandırmak, atıkları kaynağında en aza indirmek ve bu bilinci tedarikçisi olduğumuz müşterilerimize de yaymak, çevreyle ilgili yasal ve diğer yükümlülükleri yerine getirerek,müşteri ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmektir.

Tüm sorunlarınıza, talep edildiği taktirde teknik ekibimiz tarafından bizzat yerinde çözüm getirilmekte ve önerdiğimiz tüm ürünlerin teknik bilgilerini sizlere sunmaktayız.